>
you're reading...
Magazin

Musa (Moiz) Aytun’dan boşanacağını söyleyen Seren Serengil’den; “Ailesi de baskı yaptı: ‘Çocuk Yahudi olmazsa olmaz’ dediler” açıklaması

Kızının yattığı Musevi mezarlığına giden ancak içeri alınmayan Serengil, savcılık kararı ile polis eşliğinde mezarlığa girdi

Dahmi Aytun’nun oğlu Musa Aytun’la boşanma aşamasında olan Seren Serengil dedikodu sayfalarını taşan açıklamalar yaptı. Geçen nisan ayında kaybettiği bebeği Stephanie’nin “kendisinden habersiz Musevi mezarlığına gömülmesinin ardından” Seren Serengil’in, eşi Musa Aytun ve ailesiyle “arası açıldığı” söyleniyordu. Eşinin kumar borcunu ödemek için ünlü oyuncunun Nişantaşı’nda 400 bin dolarlık evini, 80 bin TL’lik cipini sattığı ve şahsi parası 350 bin dolarına da el koyduğu iddia edilmişti. Bugüne kadar yaptığı açıklamalarında ayrılmayı düşündüğü Aytun’un kötü bir huyu olduğunu ancak bunu gizli tutacağını belirten Serengil bu kez kirili çamaşırları ortaya serdi. Evlilik iplerini koparan Serengil şöyle konuştu:Evmiş, arabaymış külliyen yalan. İleri derecede kumar alışkanlığı var. Bırakmak için söz vermişti o sözünü yerine getirmedi. Beraber aynı evde yaşamayacağımızı söyledim. Çünkü bana, aileme, kendisine zarar veren yapıda bir insanla evliliğimi sürdüremeyeceğim için ayrılma kararı aldım. 5 yıldır mutlu bir evliliğim vardı ama mutsuzluk da vardı. Hep tolere ettim ama artık yoruldum bitti. Musa’nın bir kuru sevgisinden dolayı bunları çektiğini söyleyen Serengil sözlerini şöyle sürdürdü: “Bana dinimi değiştirmek konusunda ailesi de baskı yaptı. ‘Çocuk Yahudi olmazsa olmaz’ dediler. Ben hamileyken tansiyonumu çıkarttılar. Allah beni seviyor ki bu aileye çocuk doğurmadım. Benim ona yaptığım fedakarlıkları Türkiye’de bir kadın yapsın bileklerimi keserim.”
Güncelleme 29 Ekim 2009 | Gecce.com Eray Akıncı eray@gecce.com
[…] Ayrılan çiftlerde ikinci bomba da Seren Serengil-Musa Aytun. Burda da en söylenmeyecek sözleri hep Seren Serengil sarf etti. Bu evliliğin gelişim sürecine baktığımızda nasıl bu hale geldi anlamak çok zor. Seren Serengil sevdiği adamla gizli gizli yurtdışında evlendi. Zaman geçti bebeklerini düşürdü. ‘Kocama layık olamadım’ gibi laflar etti. Şimdi ise nefret dolu laflar ediyor eşine karşı.. Örneğin köpeğini eşinden yukarıda tuttuğunu söylemiş. Değişime bakar mısınız? ‘Layık olamadım’ dediği adam köpekten değersiz olmuş.
Bu kadar kısa sürede nasıl bir kötü huy insanın fikirlerini değiştirebilir ki? ‘Aldatmadı, dövmedi’ diyor Seren Serengil. O zaman ne? Açıkçası bunlar umrumda değil!! Anlaşamıyorlarsa boşanmaları çok normal.
Yalnızca Seren Serengil’in bugün gazetelere söylediklerini okuyunca tüylerim diken diken oldu:
“Tek isteğim; bu işi sessiz-sedasız bir şekilde noktalamak. Biliyorsunuz evliliğim süresince 3 kez hamile kaldım. Bebeklerimi kaybettim. Ama şimdi ‘İyi ki o bebekler düşmüş ve doğmamış’ diye şükrediyorum. Çocuklarım iyi ki doğmamış”
Bu insanlar severek evleniyorlar. Bazıları gizlice evleniyorlar, ailelerini karşılarına alıyorlar.. Belki de flört ederken espri yapıyorlardır birbirlerine ‘Senden çocuğum olsun istiyorum’ şarkısını söyleyerek!! Şimdi geldikleri durum ise ‘İyi ki o bebekler düşmüş ve doğmamış’ şeklinde. Yazık ya, düşmüş çocuğu ne karıştırıyorsun boşanma olayına.. Ee Defne Samyeli ne yapsın şimdi iki tane çocuğu? ‘Keşke doğmasaydınız’ mı demeli kızlarına.
>> Seren Serengil: “Musa’nın babası Fanatik Yahudi, Müslümanları hiç sevmez”

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: