>
you're reading...
Antisemitizm, Medya

Ayhan Altıntaş: “Yahudiler korkak bir millet oldukları için işlerini kendileri yapmaz, kiralayıp yönlendirdikleri taşeronlara yaptırırlar”

A. Altıntaş: Yahudiler ellerinde basın yayın organlarının gücü ile birçok ülkeyi kitlesel olarak İslam’a düşmanlığa teşvik ediyor“Siyonizmin Oyununu Bozalım”, başlıklı bir yazı dizisiyle, “Türk Hizbullahı”nın İnternet medya yayın organında, antisiyonist kılıf altında antisemit söylemle, radikal islamcı teorileri yayma çabası yenilendi. Alıntılar:

Geçen yazımızda siyonistlerin oyunlarından bahsederken sadece bu oyunların Türkiye’de değil tüm dünyada düzenli bir şekilde ortaya konulduğundan bahsetmiştik. Bir kaç örneklemeden bahsedersek, dünya üzerinde değişik kanlı eylemler gerçekleştirerek bunları Müslümanların üzerine yıkılması dünyada müslüman ve İslam karşıtlığınn körüklenmesi.
Yahudiler korkak bir millet oldukları için işlerini kendileri yapmaz, kiralayıp yönlendirdikleri taşeronlara yaptırırlar. Bir taraftan kendilerine karşı olan kini ve nefreti azaltmaya çalışırken, diğer taraftan da toplumlar arasında kin ve nefret tohumlarını ekmeyi sürdürürler. Kendileri tarafından kullanılabilecek yapılara destek vererek ve yönlendirerek yapıyı, yönetimi ellerinde bulundururlar.
Yahudiler ellerinde basın yayın organlarının gücü ile tüm dünyada müslümanları birer “eli kanlı terörist” şeklinde lanse edip bunların sivilleri öldürdüğünü söylerken; yaptırdıkları eylemlerle hinduları, budistleri ve birçok ülkeyi kitlesel olarak İslam’a düşmanlığa teşvik ederek, bunun neticesinde müslümanlara karşı yeni cepheler ve cepheleşmelere yol açarlar. Bunların yanında Türkiye’deki yapılanmalarından ve İslami cemaatler üzerindeki hesaplarından bir önceki yazımızda bahsetmiştik
[…].”
Radikal islamcı örgütler, Ocak 2009’da İstanbul 4. Levent İsrail Konsolosluğu önünde günlerce süren kuşatma operayonu düzenlemişler, eylem sırasında örgüt liderlerinden; Ayhan Altıntaş, Muhammet İkbal Köseoğlu ve Hamza Er ile birlikte; “Ülkemizden Defolun!! ultimatomu“nu vermek için, İsrail Konsolosluğuna gitmişler ve güvenlik kuvvetlerinin her hangi bir engellemesiyle karşılaşmadan, ultimatomu konsolosluğun kapısına yapıştırdıktan sonra ayrılmışlardı.

Tartışma

Ayhan Altıntaş: “Yahudiler korkak bir millet oldukları için işlerini kendileri yapmaz, kiralayıp yönlendirdikleri taşeronlara yaptırırlar”’ için 5 yanıt

 1. Fazla bir yorum yapilmasina gerek olmayacak

  Korkak irkci , otur oturdugun yerde , karistirma ortaligi bos yere.

  Senin oyunun ne…

  Posted by henry | 23 Ocak 2010, 10:29 pm
 2. Tabii, tabii. Darfur’daki katliamları da yahudiler yaptı, sırf Ömer el Beşir’in üstüne yıkabilmek için, ya da Darfur’daki zavallıcıklar müslüman olmadıklarından sırf “gerçek bir müslüman” olan El Beşir’i zor durumda bırakmak için mahsusçuktan kendilerini öldürdüler.

  Allah Türk milletinin gözünü açsın ve senin gibilerden bir önce kurtarsın, Amin.

  Posted by rıfat | 11 Kasım 2009, 1:07 am
 3. evet yaratik, ama yüce yaraticinin kulu, sheytanin kulu degilya su Avi Ronzki gibileri gibi
  http://www.habervaktim.com/haber/93635/bebekleri_oldurmek_din%C3%AE_bir_vecibe.html

  Posted by baki kurtulus | 10 Kasım 2009, 4:57 pm
 4. Islamcı, ümmetçi yaratık’a söylüyorum.
  20.ci y.y’da irkçılık yapan devlet ve milletlerin hali ortada. Devam etmek isteyen ümmetçilerin hali ise perişan. Almanya’ya, Mısır’a ve Ürdün’e bakıp biraz ders almayı düşünmez misiniz?
  Devir barış devri. (En azından AKP öyle diyor) 100 yıldır Ortadoğu’dan kovamadığınız, her savaşınız sonunda hüsrana uğradığınız İsrail’e karşı bir açılım yapma zamanı halen gelmedi mi? Tarihte ırkçılıkla ayakta kalabilmiş tek bir devlet yok.
  Menteş

  Posted by Mentes Azuz | 7 Kasım 2009, 9:17 pm
 5. Naziler de ikinci dunya savasi esnasinda, sizin soylediginiz fikirleri

  yaymaya calistilar….

  Sonucu ne oldu acaba?

  Saygilar

  Nur

  Posted by Nur | 7 Kasım 2009, 11:31 am

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

RSS Medyada Göze Batan

 • Bir hata oluştu; besleme kapalı gibi görünüyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

RSS TEL Kaide

 • Bir hata oluştu; besleme kapalı gibi görünüyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
%d blogcu bunu beğendi: