>
you're reading...
Antisemitizm

El-Aziz: Millî Görüş Yahudiler’e karşı “Millî Devrim” başlattı

El-Aziz: İran İslam Devrimi Siyonizm’in eseri

Elazığ’da yayımlanan yörel gazete El-Aziz‘e göre: “Türkiye’de bugün 40.yılını dolduran Millî Görüş hareketi, en büyük Haçlı Seferi olan Birinci Dünya Savaşı sonunda Milletimizin Dünya Siyonizmine [Yahudilere] kaptırdığı küresel liderliği yeniden ele geçirmek üzere bir köklü Millî Devrim hareketi başlattı“. Gazetenin haberinden alıntılar:
“[…] Günümüzde de Yahudilik hesabına çalışan yandaş mezhepler oluşturulmuştur. Protestanlar, Evanjelikler aslında Yahudilik hesabına misyon üstlenen Hıristiyan mezheplerdir. Aynı şekilde günümüzdeki birçok İslami cemaat, tarikat ve mezhep de Yahudilik hesabına faaliyet göstermektedir. Yahudilik ırkçı bir din olduğu için çoğalamayıp azınlıkta kalma sorununu diğer din mensupları içinden işbirlikçi, yandaş topluluklar oluşturarak telafi etmeye çalışmaktadır. Komünizm, sosyalizm, kapitalizm gibi ideolojileri ve masonluk gibi gizli örgütleri de Yahudilik bu insani sayısal yetersizliğini telafi etmek için yeryüzünde örgütlemiştir. Zamanın koşulları gerektirdikçe de bu tür oluşum ve yapılanmalara yenilerini eklemektedir.
El-Aziz’in tüm ayrıntılarıyla yıllardır dile getirdiği İran İslam Devriminin Siyonizm’in eseri olduğu gerçekliğini, bir süre önce Hürriyet Gazetesi Başyazarı Oktay Ekşi de yazdığı bir yazıda teyit etti. Başbakan Erdoğan’ın Davos’ta Cumhurbaşkanı Şimon Peres’e karşı yaptığı çıkışın büyük tehlikesine dikkat çekerken “İsrail’e diklenen hiçbir liderin sonu iyi olmamıştır” dedikten sonra İran Şahı’nın akıbetini örnek verip ders alınmasını tavsiye etmiştir.[…] slam Konferansı Örgütü zirvesinin ilk kez Türkiye’de toplanmasının arifesinde Erbakan’ın dayatması olumlu sonuç getirdiğinde İslam Dünyası bayram yaparken; Siyonizm’in yönettiği Haçlı Batı Dünyası ve içerideki işbirlikçileri şok geçirip büyük tedirginlik içine girmişti. İşte 12 Eylül 1980 askeri darbesi bu gidişata bir son vermek için planlanıp gerçekleştirildi. Ancak bu süreç millî derin devlet aracılığıyla Erbakan’ın kontrolüne girdi. Daha önceki 12 Mart 1971 Muhtırası da bu millî derin devletin marifetiydi.[…] Aslında daha önce, kontrolünden çıkan 12 Eylül darbe yönetiminden hesap sormak için Dünya Siyonizm’i MSP’li Özal kardeşlere ANAP’ı kurdurup destekleyerek tek başına iktidar yapmıştı. Ancak ANAP iktidar olup Turgut Özal Başbakanlık koltuğuna oturunca; Dünya Siyonizm’i ile birlikte hareket edip 12 Eylül yönetiminden hesap sormak yerine Kenan Evren ile birlikte hareket edip bu destekçilerine dirsek çevirdi. Bunun intikamını eninde sonunda Turgut Özal’dan alan Siyonistler Türkiye’de büyük güç ve itibar kaybına uğradılar. Bu acı tecrübeyi yaşayan Dünya Siyonizm’i aynı şekilde 28 Şubat 1997 post modern darbe sürecinde tıpkı Özal Kardeşler gibi Recep Tayip Erdoğan ve arkadaşlarına AKP’yi kurdurup iktidar yaparken aynı şeyin ikinci kez başına geleceğinin hesabını yapmamış olamazdı![…]”

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: