>
you're reading...
Antisemitizm

N. Şirin: “İnsanlık tarihinin en büyük musibeti olan Yahudiler, öncelikle içimizdeki Yahudiler” (Video)

Yeryüzü Bütün Siyonistlere (Yahudilere) Mezar Olacaktır

Radikal İslam “İstanbul’dan Gazze’ye Hamas Köprüsü” programında 8 Mayıs Cumartesi, Türk Hizbullahı’nın İnternet vitrini yönetmeni Nureddin Şirin; “Ümmet Bilinci, İHH Gazze çıkartması ve Yahudilere karşı Cihad” konulu bir konuşma yaptı. Alıntılar:
“[…] Bugün dünya müslümanları uyanarak ümmetin İslam ümmetinin haklarına, mukaddesatına, dinine sahip çıkmasıyla, İslam ümmetinin azılı düşmanlarına, Yahudilere, siyonistlere karşı mücadele ve direniş bayrağını kaldırmaya başlamasıyla görüyoruz ki tüm haçlı batılı emperyalistler ve siyonistler İslam dünyasına karşı dört bir koldan saldırıya geçtiler. İslam Ülkeleri işgal edildi. […] İnsanlık tarihinin en büyük musibeti olan bu Yahudiler, öncelikle içimizdeki Yahudilerle, içimizdeki Yahudileşenlerle birlikte Osmanlı imparatorluğunu yıktılar. Osmanlı imparatorluğunu yıkarak Filistin’e giden, yani Filistin işgaline, Filistin’de bir Yahudi devletine giden yolu açtılar. Eğer Osmanlı yıkılmasaydı, Sultan Abdulhamid, tahttan indirilmeseydi bugün Filistin ne işgal edilir, ne Filistin’de bir Yahudi devleti kurulabilir, ne de o aziz topraklar kan gölüne çevrilirdi. Mümkün müydü Filistinliler kadın ve çocuklarıyla her gün yeni bir Kerbele’yı yaşasın? Ecdadımızdan bize kalan bayrak, gözümüzü her zaman Kudüs’e, Mescid-i Aksa’ya çevirmemizi, Mescid-i Aksa’nın özgürlüğü için, bir kanser mikrobu olan bu siyonist rejimi, bu gayri meşru rejimi tarihinin çöplüğüne atmak için mücadeleyi kuşanmamızı, cihadı kuşanmamızı, şehadeti kuşanmamızı istişhadı kuşanmamızı gerekli kılıyor.[…] Sizin ayak bastığınız her yerde ayaklarınız kırılacak, ayaklarınız altındaki arz sarsılacak ve o topraklar sizi içine alıp yok edecektir! Bizler, bir taraftan “Rabbimiz Allah’tır” “liderimiz, rehberimiz, baş komutanımız Hz. Resulullah’tırbir” diyor, taraftan da “Biz, Osmanlının çocuklarıyız, Sultan Abdulhamid’in torunlarıyız” diyoruz. Asla oturmayız, susmayız ve tepkisiz kalmayız.[…] İHH’nın Batı Şeria sorumlusu İzzet Şahin, Siyonistler tarafından tutuklandı. İnsani hizmet için oraya giden Şahin, şimdi Siyonist zindanlarda.[…] Ancak İzzet Şahin, Türkiyeli müslümanlar adına Siyonist zindanlarında esirken şu mesajımız siyonistlere ulaşsın. İzzet Şahin’i esir etmenin bedelinin ne olduğuna öylesine tanık olacaklardır ki bunu yaptığına bin defa, yüz bin defa pişman olacak fakat vakit geçmiş olacak. Kardeşimizin esir tutulmasına karşılık dünyadaki ve bu ülkedeki Yahudiler de bizim hedefimizdir.”

Tartışma

N. Şirin: “İnsanlık tarihinin en büyük musibeti olan Yahudiler, öncelikle içimizdeki Yahudiler” (Video)” için bir yanıt

  1. Yahudilerin Islam’la alip veremedigi yoktur. Ancak dinci, yobaz ve özellikle Şii Müslümanların dünyaya hakim olma hayalleri nedeniyle ve “o küçücük beyinleri Arap sabunuyla yıkandığından” milyonlarca km2 topraklarına karşın 22.000 km2’lik İsrail’i Yahudilere çok görmektedirler. Müslüman ülkellerde yüzbinlerce Yahudi yaşardı, şimdi nerde onlar? Ancak İsrail’de 1 milyondan fazla Müslüman hiçbir ülkede yaşamadıkları kadar huzur içinde yaşıyorlar. (elbet terörist kafalılar dışında) Kimmiş musibet?
    Menteş

    Posted by Menteş Azuz | 9 Mayıs 2010, 11:15 pm

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: