>
you're reading...
OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

Hizbullah Trabzon: “Yahudiler yumurta pişirmek için dünyayı ateşe vermekten çekinmezler”

Trabzon'da Radikal İslamcı eylemi: 'Hizbullah’tan, Hamas’tan şehid olan kardeşlerimiz, bizlerin öz kardeşidir'

Trabzon Belediyesi meydanında Ramazan ayının son cumasında düzenlenen eylemde Hizbullah bayrakları dalgalandı, “Yahudiler yumurta pişirmek için dünyayı ateşe vermekten çekinmezler” pankartı taşındı. Gösteriyi düzenleyen “Komite” adına okunan bildiride, “İslami direnişe sadakat” vurgusu yapıldı ve “Bizler için, İran da Hizbullah da ümmetin medar-ı iftiharıdır. Tıpkı Hamas, İslami Cihad ve diğer direniş cephelerinin olduğu gibi“, ilânı beyan edildi. Bildiriden alıntılar:
“[…] Müslümanlar! Ayaklanın, ayağa kalkın, kıyam edin, silkelenin, atın şu ölü toprağı üzerinizden; çünkü Filistin, bizi bekler; mazlumlar, kardeşlerinin yollarını gözler.[…] Bizler, Hizbullah’ın, Hamas’ın, İslami Cihad’ın ve diğer direniş cephelerinin yanındayızOnların hedefleri, bizim hedeflerimiz; onların mücadeleleri, bizim mücadelemizdir. Hizbullah’tan, Hamas’tan şehid olan kardeşlerimiz, bizlerin öz kardeşidir. Onların duyguları, heyecanları; bizim duygu ve heyecanımız demektir. Ey büyük şeytan Amerika! Seni bu meydandan, açıktan hedef alıyoruz… Seni tarihin çöplüğüne gömeceğiz… Hem de öyle bir gömeceğiz ki, bu dünyanın tüm müstekbirleri, Müslümanların adaletinden duydukları korku ile nereye kaçacaklarını şaşıracaklar. Sen koca bir zavallısın… Son çırpınışların olarak, Müslümanların zafiyetleri ile uğraşmayı kendine dert edindin, öyle mi? Ortadoğu’daki ayaklanmaları kendi lehine çevirmek için bin bir entrikaya başvuruyorsun, öyle mi? Tüm Müslümanları, kendin kadar saf sandın, he?[…] Bizler için, İran da Hizbullah da ümmetin medar-ı iftiharıdır. Tıpkı Hamas, İslami Cihad ve diğer direniş cephelerinin olduğu gibi. Son zamanlarda, dünyadaki gelişmelerden bihaber olan zevat, Amerika ve İsrail’in ekmeğine yağ sürecek şekilde at gözlükleri ile olayları bakmayı kendilerine görev edindi… Bu bilinç kaybını buradan kınıyor ve Müslüman bilincin daha hassas olması gerektiğini yeniden dillendiriyoruz. Sonuç olarak; eğer ki Kudüs’ün özgürlüğünden bahsedeceksek, öncelikle İsrail’in yok olmasından bahsetmemiz gerekiyor. İsrail gasıp devleti yok olmadan bizlere bahşedilecek olan hiçbir rüşvete prim vermemeliyiz. […]”

Hizbullah Turka Trabzon: 'Müslümanlar! Ayaklanın, ayağa kalkın, kıyam edin, silkelenin, atın şu ölü toprağı'

Tartışma

Hizbullah Trabzon: “Yahudiler yumurta pişirmek için dünyayı ateşe vermekten çekinmezler”’ için 3 yanıt

 1. KARDEŞLERİMİZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Moda oldu bu Laf/

  Yakında bu “kardeşler” ya ŞEREFSİZ ya HAİN diye taşlanırlar ve

  biribirlerine girerler. Müslüman KARDEŞ, Camilerde diğer Müslüman

  Kardeşleri öldürüyor, daha doğrusu KATLEDİYOR. Batsın böyle Kardeşlik.

  Posted by Aziz PiNASSi | 2 Eylül 2011, 1:41 pm
 2. işte Türkiye! işte Erdoğan’nın Türkiye’si ! terör gruplarına destek veriyorsun Erdoğan…biraz sonra Türkiye’nin sokaklarında İslamcı terör eylemleri ile dolu olacak.

  Posted by Emre bal | 1 Eylül 2011, 8:21 am
 3. LAZ FIKRASI : KAPTAN AMBARDAKI MURETTEBATA SESLENIYOR : HEY ! ORADA ADAM YOK MU ? YOK ! BIZ LAZUZ ! TABII BU YUMURTA KAFALI HIZBULLAHCILARI TARIF EDEN BIR FIKRA !!!

  Posted by David kohen | 1 Eylül 2011, 12:27 am

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: