>
you're reading...
Ajans

Türk hacker grubu Akıncılar, İsrael İnternet sitelerine saldırı başlattı

Erdoğan, Mısır’dan Gazze’ye geçip gövde gösterisi yapacak

Gazze çıkartmasına hazırlanan Başbakan Erdoğan’nın izinde Türk hacker grubu Akıncılar, “Türkiye Düşman Ülke İlan Edilmeli” sözü ile dikkatleri üzerine çeken İsrael Knesset milletvekili Michael Ben-Ari’nin kişisel İnternet sayfası başta olmak üzere diğer İsrael internet sitelerine saldırı başlattı. Saldırı düzenledikleri sitelere Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun mesajını koyan Akıncılar, Türkiye’den ve tüm İslam aleminden İsrail’in özür dilemesine kadar saldırılarının devam edeceğini belirtti.
Saldırı düzenlenen sitelerde açılışta şu metin yer alıyor: İsrail, yaptığı bu zulüm karşılığında tüm İslam aleminden ve Türkiye’den özür dilemek zorundadır. Bu erdemliliği göstermediği sürece Türkiye’nin sanal kalesi olan Akıncılar olarak tepkimizi her ortamda ve her şekilde göstermeye devam edeceğiz. İsrail ne mazlum ne de üstün bir millet değildir. Sıradan millet olduklarını onlara da öğretmeliyiz. Onların bunu öğrenmesi lazım ki Ortadoğu’da barış olsun. Bunu öğretecek tek millette biziz.”


Tartışma

Türk hacker grubu Akıncılar, İsrael İnternet sitelerine saldırı başlattı” için bir yanıt

  1. Guvenilir kaynaklara gore Gazza’deki El Kaide ERDOGAN’I kendi kendine IMAM VE HALIFE ilan ettigi icin OLUM LISTESINE almistir !! Bu seyahatten vazgecmesi tavsiye ediliyor !!

    Posted by YUSUF ELHAC | 4 Eylül 2011, 2:05 pm

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: