>
you're reading...
OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

El-Aziz gazetesi Hedef Gösterdi: “İçimizdeki İsrailliler PKK Terörünü Ülkeyi Bölmesi için Destekliyor”

El-Aziz gazetesi 26 Ekim Çarşamba manşetinde İçimizdeki İsrailliler derken Türk Yahudilerini ve “Dönmeleri” mi kastediyor? Gazetenin “Anahaber”inden alıntılar:
“[…] İsrailden daha İsrailci içimizdeki İsrailliler bir yandan PKK terörünün ülkeyi bölmesi için şeytanın bile aklına gelmeyen dolaylı yol ve yöntemlerle destek sağlamaya çalışırken; diğer yandan komşu bir ülke ile savaşa sokmak için kışkırtmaya vesile yaparak aynı amaca hizmet etmektedirler. İçimizdeki İsraillilerin dezenformasyonu hiçbir realite karşısında hız kesmiyor. Her türlü olayı İsrail nasıl istiyorsa öyle göstermek için çarpıtmaya, çeşitli illüzyonlarla başka türlü göstermeye, istenen şekilde kamuoyu oluşturmaya olağanüstü çaba sarf ediyorlar. Kimi strateji uzmanı, kimi akademisyen, kimi gazeteci-yazar, kimi politikacı kılığında kamuoyunun karşısına çıkan içimizdeki İsraillilerin her biri farklı bir açıdan bölücü terör örgütü PKK ve eylemleri hakkında sözde görüş, düşünce, çözüm önerileri üreterek birlikte toplumun kafasını karıştırmaya, bu yalın gerçeği kamufle etmeye ve saptırmaya çalışıyorlar. Bölücü PKK örgütünün arkasındaki güç olarak kimi İran’ı, kimi Suriye’yi gösterirken kimi de Kuzey Irak yönetimini sorumlu tutmaktadır. Bu illüzyonu gerçek olarak kabul ettirmeye çalışırken çözüm diye bu ülkelerle savaşmayı ve Kuzey Irak’a girmeyi önermektedirler. İsrail’den daha İsrailci içimizdeki İsrailliler bir yandan PKK terörünün ülkeyi bölmesi için şeytanın bile aklına gelmeyen dolaylı yol ve yöntemlerle destek sağlamaya çalışırken; diğer yandan komşu bir ülke ile savaşa sokmak için kışkırtmaya vesile yaparak aynı amaca hizmet etmektedirler.[…] İlk 50 yılda Yahudi devleti, ikinci 50 yılda merkezi Kudüs olan Büyük İsrail kurulup Siyonizm’in dünya hâkimiyeti tamamlanacaktı. İşte bu plan doğrultusunda Selanik’te ordu içerisinde gizli bir siyasi örgüt olarak kurulan İttihat ve Terakki Cemiyeti tarafından oluşturulan Hareket Ordusu’nun trenle İstanbul’a gönderilerek Sarayı kuşatması sonucu Sultan II. Abdülhamit tahttan indirildi. İşte o tarihten sonra Osmanlı Devleti ve onun dağıtılmasıyla bakiyesi üzerine kurulan Türkiye Cumhuriyeti artık Yahudiler tarafından yönetile geldi. Bu nedenledir ki içimizdeki İsraillilerin gücü, sayıları ve konumları öyle az buz değildir.[…] Büyük bir memnuniyetle görüyoruz ki İsrail’in bölücü PKK terör örgütünü kuran, yöneten, her türlü destek ve himaye sağlayan ülke olarak maşa gibi kullanıp eylem yaptırdığı gerçekliği karşısında artık kral çıplak diyenler seslerini çok fazla duyuramasalar da her geçen gün artıyor… Başbakan Erdoğan’ın açıkça kral çıplak demese de uzun süredir İsrail’i ima eden PKK hakkında taşeron ve maşa nitelemelerinde bulunması, özellikle son saldırı nedeniyle üzerine basa basa arkasındakilerden mutlaka hesap sorulacağını açıklaması siyasi iktidarın konuya bilinçli yaklaştığı ve her şeyin farkında olduğu gerçeğini yansıtmaktadır.[…]”

Tartışma

El-Aziz gazetesi Hedef Gösterdi: “İçimizdeki İsrailliler PKK Terörünü Ülkeyi Bölmesi için Destekliyor”’ için 4 yanıt

 1. Turkiyede zaten YAHUDI kalmadi ! BU PKK TERRORUNU yaratan senin gibi yobaz MILLI GORUSCULER olmasin !! Sen herkesin DIN ve VICDAN HURRIYETINE karis ! SUNNI olmiyan bu memlekette barinamaz de ! Adamlarin ANA DILLERINI konusmalarini men et ! Kulturlerini yok etmek icin kendi SARKILARINI bile dinlemelerini YASAKLA ! Bu PKK terroru cok seneler once bu sebeplerden dolayi baslamis olup YAHUDILERLE hic bir alakasi yoktur ! RUZGAR EKEN FIRTINA BICER ! Ayrica ALAVERA DALAVERA KURT MEHMET NOBETE deyimini senin gibi YOBAZLAR halen KULLANIYOR !!

  Posted by YUSUF ELHAC | 26 Ekim 2011, 7:36 pm
 2. Yahu aranızda bir karar verin de safımızı bilelim. Dinciler, Yahudilerin Kemalizmi savunan ulusalcı ve milliyetçilerle işbirliği içindeki hainler olduğunu söylerken, ulusalcı ve milliyetçiler, ABD’nin naif Yahudilerinin verdiği ödülü ikide bir başımıza kakarak, Erdoğan’ın aldığı her kararda Siyonist yaftasını yapıştırmayı yeğliyor. Siz ırkçılar, (her kim üzerine alınıyorsa)Yahudileri katmadan siyaset üretmekten bu kadar aciz misiniz?

  Posted by Menteş Azuz | 26 Ekim 2011, 1:01 pm
 3. Bu nerenin “kağıt parçası” ???? Birkaç yüz adet fazla satabilmek için en doğru!!!!!! yol, Israele vede TR deki yandaşlarına çamur atmak. Türk yahudilerini hedef aldığını sanmıyorum.Devamını bile okumadım.

  KeHaber Notu: EL-AZIZ GAZETESI
  Adres : Hürriyet Cad. Gazi Ticaret Merkezi No:35/5 ELAZIG
  Tel – Fax : (424) 233 93 68 – 237 85 39
  Web : http://www.el-aziz.com
  E-Posta : el-aziz@el-aziz.com

  Posted by Aziz PiNASSi | 26 Ekim 2011, 12:29 pm
 4. Bir tek cümle ve 4 entrika uydurmasyon teorisi:
  1- İçimizdeki..
  2- İsrailliler….
  3- Ülkeyi bölme….
  4- Destekliyor….
  Aferin, aferin! Roman yazın daha iyi satarsınız!
  Haaaa, bir de ben sorayım. Bu El-Aziz gazetesi hangi Arap şehrinde çıkıyor?

  KeHaber Notu: EL-AZIZ GAZETESI
  Adres : Hürriyet Cad. Gazi Ticaret Merkezi No:35/5 ELAZIG
  Tel – Fax : (424) 233 93 68 – 237 85 39
  Web : http://www.el-aziz.com
  E-Posta : el-aziz@el-aziz.com

  Posted by Isaac Haskiya | 26 Ekim 2011, 12:11 pm

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: