>
you're reading...
OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

Kurtlar Vadisi Pusu 134.bölüm: “İsrail Başkanı Türkiye’de Kaos İstiyor ve örgüt polislerimizi tarıyor”

TNT 27 ekim perşembe Kurtlar Vadisi Pusu 134.bölüm tekrar politik komplo senaryolarını dizmeye ve ideolojik propagandaya PKK terörü ardında İsrael var göndermeleri ile devam ediyor. Sinopsis (tümbakış) alıntısı:
TNT’de ekranlara gelecek Kurtlar Vadisi Pusu’nun 134.bölümünde polislerimizin şehit oluşu işleniyor. İsrail başkanı ülkede kaos istiyor ve örgüt polislerimizi tarıyor. Ömer Baba Elif’i kaybediyor. Elif bulunacak mı . Savcı Leyla Polat’a aşkını ilan ediyor. Ve Polat Alemdar Kara’yı yakalıyor. Abdülhey, adamına zamanında ulaşamamış, araba Davut Tataroğlu ve İnci’ye çarpmıştır. Hemen hastaneye kaldırılan Davut ve İnci’nin durumu ağırdır. Polat Alemdar ve Memati, polis servisine gerçekleştirilecek terör saldırısını engellemek için harekete geçerler. Abdülhey ise Davut ve İnci’ye çarpan adamını gizlemiş, Polat ve Memati’ye yetişmeye çalışmaktadır. Polat ve İnci’nin evlendiğinden habersiz olan ve Polat’ı hastanede ziyaret etmeye karar veren Leyla, ondan evlenmemesini ister. Ömer Baba ise, Elif’i parka götürür, ancak Elif bir anda ortadan kaybolur. Kaşifoğlu’nun yeni hedefi ise Kara’nın oğlu Ferman’dır. Ferman, Kaşifoğlu’nun tuzağına düşer, ancak beklemediği bir sürprizle karşılaşır.”

Jerusalem Online “Türk Hacker”ların “Kurtlar Vadisi” saldırısına uğradı

POSTED BY  ⋅ 12 MAYIS 2011 ⋅ YORUM YAPIN

“Türk Hacker”lar İsrail haberleri veren saygın İnternet sitelerinden “Jerusalem Online“ın yazılım programına girerek ana sayfaya “Kurtlar Vadisi Kahramanı” Polat Alemdar’ın fotoğrafını astı. “Aç kulağını da iyi dinle” uyarısında bulundu. Haaretz gazetesi ve Channel 2 televizyonu ile anlaşmalı olarak İsrail haberleri veren yoğun izlenimli İnternet medyası Jerusalemonline.com, “Türk Hacker Federasyonu” tarafından kurulduğu belirtilen; “One Minute Israel” başlıklı … Continue reading »

Kurtlar Vadisi Filistin filmi pazarlaması Yahudi kökenli yurttaşlara nasıl korku saldı ?

POSTED BY  ⋅ 20 ŞUBAT 2011 ⋅ 1 YORUM

Burçak Güven‘e göre Management Center Türkiye’nin (MCT) geçen haftaki İnsan Kaynakları Zirve’sinin en ilginç konuşmacılarından biri, Claude Steiner oldu. Konuşması sonrası kısa bir süre sohbet etme şansı bulan Burçak Güven Steiner’a, şirketlerin duygusal olarak okuryazar olup olmadığını anlamanın basit bir yolu olup olmadığını sordu. Son derece yalın ama bir o kadar çarpıcı ve felsefi bir … Continue reading »

Video: İRANİUM Filmi / “Kurtlar Vadisi İran ? “

POSTED BY  ⋅ 9 ŞUBAT 2011 ⋅ YORUM YAPIN

İRANİUM Filminin tamamını izlemek için tıklayın > İRANİUM (süre 57′) Iran’s nuclear program presents a threat to international stability. Yet successive American administrations-Republican and Democratic alike-have misread the intentions and actions of the Iranian regime. How dangerous is a nuclear Iran, even if it never detonates a weapon? What are the guiding principles of the … Continue reading »

U. Kutay: İsrailoğullarını faşizmin hedef tahtasına yerleştiren Kurtlar Vadisi

POSTED BY  ⋅ 30 OCAK 2011 ⋅ YORUM YAPIN

Birgün gazetesi yazarı Uğur Kutay, 29 Ocak tarihli makalesine şöyle başlıyor: “Yahudi soykırımına dair filmler görmekten bıktım artık!” Vallahi ben de bıktım, ama soykırım filmleri izlemekten değil, yukarıdaki son derece saçma ve temelsiz lafı duymaktan! Ve devam ediyor: […] Peki ne oluyor da sinemayı çok sevdiği belli olan genç insanlar, aslında konuyla ilgili kaç film … Continue reading »

Tartışma

Kurtlar Vadisi Pusu 134.bölüm: “İsrail Başkanı Türkiye’de Kaos İstiyor ve örgüt polislerimizi tarıyor”” için bir yanıt

  1. BUNLAR YAHUDI KOMPLO TEORILERI ILE MILLETI UYUTUP YAKINDA GELECEK AGIR EKONOMIK KRIZIN DE BEDELINI YAHUDILERE YUKLEYECEKLER TIPKI GOLCUK DEPREMI DOMUZ GRIBI KENELER VE BELKI DE SIMDI VAN DEPREMINIDE YAHUDILERE YUKLEYECEKLER ! BIR SEHIDIN BABASININ DEDIGI GIBI GITSINLER DAG BASINDA MEHMETCIKLE TEK BIR GECE GECIRSINLER O ZAMAN MEMLEKETE DAHA FAYDALI BIR BELGESEL CEVIRIP MILLET HAKIKATI OGRENMIS OLUR !

    Posted by YUSUF ELHAC | 28 Ekim 2011, 2:07 pm

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: