>
you're reading...
OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

Kurtlar Vadisi Yahudilere karşı Nefreti Körükleme propagandasına MİT/PKK senaryosunu kattı

AlaTurka Cezmi Bond serisi Kurtlar Vadisi, Yahudilere Nefreti Körükleme Propagandasına 151. bölümde devam ediyor. Son dönemde MİT, Cemaat, Başbakan Erdoğan gerilimlerini Yahudiler ve İsrael’in sırtına yükleme çarkına Sabah, Takvim, Star ve Yeni Akit’ten sonra, Kurtlar Vadisi Pusu, 15 Şubat Perşembe akşamı TNT’de yeni bölümü ile katılacak. ” Polat Alemdar bu kez kimleri öldürecek ve Kara’nın yeni hedefi kim olacak? İşte kurtlar vadisi pusu 151. bölüm detayları” şeklinde sunumuyla İnternet medyasında yankılananlardan alıntılar:
“Polat Alemdar, İsrail tarafından terör ürgütü [PKK denmek isteniyor] ile müzakere sürecinde Türkiye Cumhuriyeti adına çalışması talep edilecek. Polat Alemdar, olayı çözecek fakat nasıl davranacağı merak konusu. Bingöl’de yaşanan canlı bomba intihar saldırısı bu kez Kurtlar Vadisi Pusu’da yaşanacak.”
Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun  151. bölümü, 15 Mart Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 151. bölümünde yaşanacaklar: Shamir, örgütle müzakere masasına devlet adına Polat Alemdar’ın oturmasını istemektedir. Örgüt, bunu sağlayabilmek için çeşitli eylemler düzenlemeye karar verir.
Polat Alemdar, bu oyunun bir parçası olmamak için öncelikle bu eylemleri engellemek için harekete geçer. Örgütün şehrin dört bir yanında yaptığı eylemlerdeki kayıplar, Polat Alemdar’ı masaya oturmaya zorlamaktadır.
Memati ise Pusat’ın eve hapsettiği Selvi’yi almak için eve gider. Ancak Pusat, buna izin vermez. Çıkan arbedede yaşananlar ortalığı karıştırır. Mete ise dengeleri kendi tarafında toplamak için hazırladığı planı uygulamaya koyar.
Polat Alemdar, örgütle masaya oturup onların ve Shamir’in eline koz vermemek için son hamlesini oynayacaktır.
Akşam gazetesinin bildirdiğine göre, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından yapılan “Türkiye’nin Gençlik Profili” araştırması sonucunda gençlerin en çok beğendiği dizi TNT’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu oldu.
Türkiye’nin en geniş kapsamlı gençlik araştırması olan çalışmaya 15-29 yaş aralığında 10 bin 174 genç katıldı. Gençlerin en çok beğendiği dizi sıralamasında Kurtlar Vadisi Pusu yüzde 15,7’lik bir oranla ilk sıraya oturdu. Kurtlar Vadisi’ni yüzde 9,3’le Öyle Bir Geçer Zaman Ki, yüzde 8,1’le Kuzey ve Güney, yüzde 6,9’la Muhteşem Yüzyıl ve yüzde 4,4’le Adını Feriha Koydum dizisi izledi.

Kurtlar Vadisi Propagandası 148.Bölüm. “Polat Alemdar, Yahudiler ve Amerikalıların kıskacında!”

POSTED BY  ⋅ 13 ŞUBAT 2012 ⋅ 1 YORUM

Kurtlar Vadisi kamuoyunu şekillendirme yolunda Pusu 147. Bölüm, kurgu dizi ile gerçek arasında mekik dokuma propagandasına devam etti. Türkiye gündemini sarsan konularını yıllardır propaganda amacıyla işleyen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 148. bölümüyle 16 Şubat Perşembe akşamı TNT ekranlarında izleyicileri ile buluşacak. Dehşetecengiz komplo senaryolamalarından alıntılar: ” Amerikalılar’ın mekanında Kara’nın oğlu Ferman’ı kurtarmak için Amerikalılar ile …Continue reading »

Kurtlar Vadisi Pusu 134.bölüm: “İsrail Başkanı Türkiye’de Kaos İstiyor ve örgüt polislerimizi tarıyor”

POSTED BY  ⋅ 27 EKIM 2011 ⋅ 1 YORUM

TNT 27 ekim perşembe Kurtlar Vadisi Pusu 134.bölüm tekrar politik komplo senaryolarını dizmeye ve ideolojik propagandaya PKK terörü ardında İsrael var göndermeleri ile devam ediyor. Sinopsis (tümbakış) alıntısı: “ TNT’de ekranlara gelecek Kurtlar Vadisi Pusu’nun 134.bölümünde polislerimizin şehit oluşu işleniyor. İsrail başkanı ülkede kaos istiyor ve örgüt polislerimizi tarıyor. Ömer Baba Elif’i kaybediyor. Elif bulunacak … Continue reading »

Kurtlar Vadisi Filistin filmi pazarlaması Yahudi kökenli yurttaşlara nasıl korku saldı ?

POSTED BY  ⋅ 20 ŞUBAT 2011 ⋅ 1 YORUM

Burçak Güven‘e göre Management Center Türkiye’nin (MCT) geçen haftaki İnsan Kaynakları Zirve’sinin en ilginç konuşmacılarından biri, Claude Steiner oldu. Konuşması sonrası kısa bir süre sohbet etme şansı bulan Burçak Güven Steiner’a, şirketlerin duygusal olarak okuryazar olup olmadığını anlamanın basit bir yolu olup olmadığını sordu. Son derece yalın ama bir o kadar çarpıcı ve felsefi bir … Continue reading »

Video: İRANİUM Filmi / “Kurtlar Vadisi İran ? “

POSTED BY  ⋅ 9 ŞUBAT 2011 ⋅ YORUM YAPIN

İRANİUM Filminin tamamını izlemek için tıklayın > İRANİUM (süre 57′) Iran’s nuclear program presents a threat to international stability. Yet successive American administrations-Republican and Democratic alike-have misread the intentions and actions of the Iranian regime. How dangerous is a nuclear Iran, even if it never detonates a weapon? What are the guiding principles of the … Continue reading »

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: