>
you're reading...
OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

Kadir Mısıroğlu: “Yahudiler Cinleri İstihbaratta Kullanıyor”… (Video)

A Haber’de Mehmet Ali Önel Yönetimindeki Deşifre Programına tekrar davetli olan Kadir Mısıroğlu; “Yahudiler Cinleri İstihbaratta Kullanıyor” iddiasını “işkembeden” attı. Aslı astarı olmayan iddianın videosu:

İnternette YouTube’e yüklenen Antisemit söylem içerikli video şu sunumla yayına verildi:
Sürekli dış güçler dış güçler diyenlere kulak asmadınız değil mi? Oysa ki onlar haklıydılar. Bu videoda bitmek tükenmek bilmeyen yahudi oyunlarından birini izleyeceğiz. İyi seyirler.
A Haber’de 13 Temmuz tarihinde yayınlanan Mehmet Ali Önel Deşifre Programına yazar Kadir Mısıroğlu’nu konuk etmişti. “İslam coğrafyasında yıllardır neden kan ve gözyaşı dinmek bilmiyor?” sorusuna yanıt arandığı programda Kadir Mısırlıoğlu hayretlere düşüren açıklamalarda bulunmuştu. Mısıroğlu, “Ne Osmanlı İslam Dünyası’nda istilacı olmuştur ne de Araplar Osmanlıya ihanet etmiştir. İngiliz ve Yahudilerin oyununa gelmişlerdir. Dün yaşanan ne ise bugün de yaşanan odurdemişti.
“UĞUR MUMCU’YU İSRAİL GİZLİ SERVİSİ MOSSAD ÖLDÜRDÜ”
Gezi Provakasyonu’nun perde arkasında Koç Grubu ve İsrail olduğunu ileri süren Mısıroğlu, 24 Ocak 1993 tarihinde suikaste kurban giden Gazeteci Yazar Uğur Mumcu’nun da İsrail Gizli Servisi Mossad tarafından öldürüldüğünü, devletin de bunu açıklamaya cesaret edemediğini, belirtti…

Türkiye’de geçmişte olan hadiselerin bugün aşama aşama İslam Dünyası’nda gerçekleştiğine dikkat çeken Mısıroğlu, “Türkiye’de 1926’tan 1938’e kadar 20 bin cami yıkıldı. Ezanı Türkçe okumayana ceza veren devir bir daha geri gelmeyecektir. Ancak bizimkiler din karşıtı tavırları devam ettirmek istiyorlar” şeklinde konuşmuştu…
cinlerveyahudiler1Kadir Mısıroğlu Trabzon Lisesi’ni ve İ.Ü. Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Sebil Yayınevi’ni kurdu. 12 Eylül 1980’den sonra bir süre yurtdışına çıktı, “bilahare yurda döndü”. Kendi kaleminden özgeçmiş alıntıları: “[…] 1978 yılında MSP Merkez Umûmî Heyeti‘ne (Genel idare Kurulu) seçildim. Bu vazifedeyken 12 Eylül 1980 İhtilâli oldu ve 13 Ekim 1980 tarihinde bütün merkez Umûmî Heyeti hakkında tevkif kararı verildi. Bunun üzerine hakkımda daha evvel açılmış olan davaların, MSP davasıyla birleşmesinden doğacak psikolojik ağırlıktan kurtulmak isteyen bazı arkadaşlarımızın ısrarı sebebiyle yurtdışına çıktım, Almanya’da ikâmet hakkım olduğundan Frankfurt’a yerleştim. Böylece vatan-ı azizimden ayrıldığım zaman, arkada otuzdan fazla ağır cezalık dava bırakmış durumdaydım. Bilâhere çoluk çocuğumu yanıma getirttim. Almanların benden gayrısına oturma müsâdesi vermemesi üzerine, hep birlikte İngiltere’ye geçtik.
Gurbete hazır değildim. Mâlî imkânlarım mahduddu. Bu sebeble gâyet sıkıntılı bir gurbet çilesi içinde boğuşurken 1983 yılı başlarında gazete, radyo ve televizyon anonslarıyla yurda dönmeye dâvet olundum. Dâvete icabet etmediğimden bilâhere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığı‘ndan tard edildim. Bu sebeble İngiltereden siyasî iltica hakkı istedim. Bunun için 7 Eylül 1983 tarih ve 18158 numaralı kararın yayınlandığı Resmî Gazete’yi göstermem kâfî geldi. Daha sonra ecdaddan kalma gayri menkullerim hazinece haraç – mezat sattırıldı. Bu yetmiyormuş gibi 1984 yılında da kitap depomuz yaktırılarak iktisaden çökertilmem için elden geleni yaptılar.
Çoluk çocuğumla Londra’da oturmaktayken geçimimi sağlayacak bir iş kuramadığımdan bir buçuk yıl sonra iş ve geçim mecburiyeti beni tekrar Almanya’ya dönmeye zorladı. Böylece “Gurbet İçinde Gurbet” denilebilecek bir çile çemberi içinde günlerimi geçirmek kaderimin garip bir cilvesi olmuştur. 1991 Yılında çıkarılan Terör Kanunu” ile TCK.ndan mâhud 163.madde çıkarılınca aziz vatana avdet edebildim. […]”
Video Haziran 2013 / TRT’DE ŞOK BELGESEL İSTİHBARATTA Mossad CİNLERİ KULLANIYOR!

Tartışma

Kadir Mısıroğlu: “Yahudiler Cinleri İstihbaratta Kullanıyor”… (Video)’ için 3 yanıt

 1. Sabah şerifler hayırolsun.
  Cinler Mosad’ın en yakın dostlarıdırlar. Bir kısmını da, Türkye’ye musallat ederek, kuyusunu kazmak üzere iktidarın başına getirdiler.
  Cin demek ayni zamanda, Mason, Komunist ve Yahudi demektir. Bilmiyorsan, Büyük Usta’na sor.

  Posted by ŞİMON KAPİTAN | 15 Ağustos 2013, 4:41 pm
 2. BUNDAN COK ONCE ISTIHBARATTA OZEL YETISTIRILMIS ISRAIL SAZAN BALIGI , KENELER , EN SON KERKENEZ KUSU VE SIVRISINEKLER MUVAFFAKIYETLE KULLANILMIS OLUP SIMDI SAYIN KADEMSIZ. MISIRLIOGLUNUN BELIRTTIGI GIBI CIN VE ECIS BUCUSLERLE BU IS YURUTULUYOR ! YAKINDA RUHLARI CAGIRIP ONLARI DA KULLANACAKLARINI SOYLEYEN ISRAIL MOSSADINI TEBRIK EDIYORUM !

  Posted by Aznoton Baba | 15 Ağustos 2013, 1:23 am
 3. yuh demek istiyorum. iyice üşütmüş artık bunlar yahu, yazık!

  Posted by suzan | 15 Ağustos 2013, 12:43 am

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: