>
you're reading...
Ajans, T24

“Güneydoğu’da bir Kürt Yahudi cumhuriyeti kuracaklar” diyen M. Ş. Eygi’ye göre “Terörü bitirmek için Şeriat ilan edilmeli”

page_mehmet-sevket-eygi-teroru-bitirmek-icin-guneydoguda-seriat-ilan-edilsin_701085530Güneydoğu Anadolu’daki savaş hali konusunda Vahdet yazarı Mehmet Şevket Eygi, “Yıllar önce, terörü bitirmek için o bölgede Şeriat ilan edilsin demiştim. Ne uçuk bir teklif değil mi?.. Uçuk değil, en isabetli ve doğru tekliftir” dedi. ‘Özerklik’ talebinin, “Doğu Anadolu’dan, bugünkü Ermenistan’ın beş misli toprak koparılması, Güneydoğu’da da İsrail himayesinde bir Kürt Yahudi cumhuriyeti kurulması” anlamına geldiğini savunan Eygi, “Terörle mücadele eden özel kuvvetler İslamî bir disiplin içinde olmalıdır. Namaz kılınmalı, Kur’an okunmalı, abdestli olunmalıdır. Türkiye’nin yeniden İslamlaşması doğudan ve güneydoğudan başlamalıdır” ifadelerini kullandı. T24 İnternet medyası yazılanları şu şekilde aktardı:

“Güneydoğu’da İsrail himayesinde bir Kürt Yahudi cumhuriyeti kuracaklar”

Mehmet Şevket Eygi’nin Vahdet gazetesinin bugünkü nüshasında (1 Aralık 2016) yayımlanan yazısı şöyle:
“PKK hem terör savaşı yapıyor, kan dökülmesine sebep oluyor, hem de Meclis’te faaliyet gösteriyor. Özerklik istiyorlarmış. Onun ardından ne gelecek? Doğu Anadolu’dan, bugünkü Ermenistan’ın beş misli toprak koparacaklar. Güneydoğu’da da İsrail himayesinde bir Kürt Yahudi cumhuriyeti kuracaklar. Terörist ve sivil PKK’lılar, en fazla zararı Sünnî Kürt halkına veriyor. Daha da verecektir.Terör yüzünden sokağa çıkma yasakları konuyor, sokak savaşları yapıyor.  Halk ve esnaf perişan… Medyadaki PKK sempatizanları, sivil taraf teröristlerin ağır kayıplar verdiğini görüyor ve feryadı basıyor. Onlar silahla, terörle Türkiye’yi parçalamak isteyecekler de devlet seyrine mi bakacak?.. Devlet, özel kuvvetlerle terörü bitirmeye çalışıyor. Terör konvansiyonel ordularla bitirilemez. Özel kuvvetler lazımdır.

“Terörü bitirmek için o bölgede Şeriat ilan edilsin”

Türkiye’nin parçalanmasını isteyen bütün Haçlı, emperyalist, Siyonist, sömürgeci ajanlar Güneydoğu’da. Sadece gözleri açık çarşaflı bir İngiliz kadın gazeteci yakalandı.
Çoğunluğu oluşturan Sünnî Kürtlerin menfaati Türkiye bütünlüğü içinde yaşamaktır. Bu devlet onların da devletidir. Yıllar önce, terörü bitirmek için o bölgede Şeriat ilan edilsin demiştim. Ne uçuk bir teklif değil mi?.. Uçuk değil, en isabetli ve doğru tekliftir.  Ülkemizi parçalamak, devletimizi yıkmak isteyenlerin bir kısmı (yüzde kaçı?) sünnetsiz Haçlı Kriptolardır. Rejim, düzen, sistem bozukmuş… Bunu ben de kabul ediyorum ama, düzen bozuk diye devlet yıkıcılığı yapmam, yıkıcıları desteklemem. Terörle mücadele eden özel kuvvetler İslamî bir disiplin içinde olmalıdır. Namaz kılınmalı, Kur’an okunmalı, abdestli olunmalıdır. Türkiye’nin yeniden İslamlaşması doğudan ve güneydoğudan başlamalıdır.
Allah’ın bize yardım etmesini istiyorsak İslam’a, İmana, Kur’an’a, Şeriata, dinî değerlerimize sarılmalıyız. Yalnız terör bölgesi değil, Türkiye’nin tamamı bu değerlerle kurtulur. PKK’nın silahlısı da, sivili de kurtuluşu, huzuru, barışı temsil etmiyor. Kurtuluş İslam’da.”

Mehmet Şevket Eygi: “Türkiye’de 1,5 milyon da Gizli Kripto Yahudi var”

Mehmet Şevket Eygi, Milli Gazete’de “Başörtülü Dr. Zeliha Asiltürk” başlıklı makalesinde Yahudileri dışlama adetine bir kez daha yer verdi. Alıntılar: “[…] Eskiden, 1950’ye kadar Ezan-ı Muhammedi bile okuyamıyormuşuz, şimdi gürül gürül avaz avaz Arapça ezan okuyabiliyormuşuz. Yahu, Müslümanlar Arapça ezan okuyarak da esir ve zelil vaziyette olabilirler. Kudüs’te şu anda Arapça ezan okunuyor, Kudüs Müslümanları … Okumaya devam et

 

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: