>
you're reading...
Diken, Vahdet

Vahdet’te; “Afrika’da yaşayan şempanzeler lanetlenmiş Yahudiler” Antisemitlemesi

şahinbirTürkiye’de zirvelere erdirilen Antisemit kin taştı, “Ses Duvarı”nı aştı. Diken gazetesi Yahudileri hedef alan radikal islamcı Vahdet yazarının ‘tersine evrim teorisi‘ göndermesine dikkatleri çekti: AKP’ye yakınlığıyla bilinen Vahdet Gazetesi yazarı Seyfi Şahin, evrim teorisini yerle bir ederek Afrika’da yaşayan şempanzelerin lanetlenmiş Yahudi olduğunu ileri sürdü.
Şahin,”Durmak yok. Yolmaya Devam” ilkesinden yola çıkarak; “Bunlar mutasyona uğramış sapık insanlar” dedi.
Köşe yazısı safsatasndaBen bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, lanetlenmiş  Yahudi olduklarına inanıyorum. Bunlar mutasyona uğramış, sapık insanlardır” diyen Şahin, iddiasının ‘Darwin teorisinden  daha güçlü ve bilimsel’ olduğunu da iddia etti. Darwin’in ‘evrim teorisi’nin tersine insanların maymundan değil, maymunların insanlardan türediğini savunan Şahin, bu görüşünü de şöyle ‘bilimsel bir yol’la gerekçelendirdi: “Maymunlar insanlara benzer hayvanlardır. İnsan kromozomu

afrikadaki-goril-ve-sempanzeler-yahudi-asilli-0102161200_m2

Yukarıdaki fotoğrafla alttaki fotoda görülen benzerlik tamamn tesadüf eseridir

46’dır Maymun kromozomu 48’dir. Bu kromozom yapıları birbirine yakın olduğu için, bu varlıkların birine kromozomal geçişi mümkündür.”
Şahin, iddiasını Kuran’dan yaptığı alıntılarla savundu. Köşesinde, “Biz tabipler olarak kromozom anomalilerini incelediğimizde, insan kromozom anomalisinden maymuna benzer insanlar doğmaktadır” diye yazan Şahin, ‘Darwin’in de Yahudi olduğunu‘ öne sürdü:
“[…] Yukarıdaki  ayetler  maymunların insanlardan türediğine işarettir.
Allah daima doğru söyler. Evrim teorisi, Darwin denen bir Yahudi tarafından ortaya atılmıştır. Yani bir görüştür.  Bu  teori, Yahudi olmayanları dinlerinden çıkarmak, İmanlarını zedelemek ve dinleri hakkında şüpheye düşürmek içindir.  Darwin Yahudi olduğu için kendi dinine inanıyor ve yaşıyordu. Kendi dinine göre de törenle gömüldü. Ama gerçek hedef  Müslümanlardı. Muhtemelen Darwin de bu ayetleri biliyordu.Allah da Kuranı Kerimde bu sapıklığa çok güzel cevap vermiştir.
Dünya para ve bilim kurumlarında  çok iyi teşkilatlanmış olan Yahudiler. Çok güçlü oldukları için, bilim dünyasında adeta terör estirmektedirler.  Propaganda ve çok tekrar edilen safsata ile, beyinleri yıkayıp, bu görüşü bir kanun gibi, hatta bilimsel gerçek gibi yutturmuşlardır. Hatta bazı echel  ilahiyatçılar bile bu teorinin propagandasına kapılıp, Hz Ademi bile yanlış tefsir edip küfre girmektedirler.
Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, Lanetlenmiş  Yahudi olduklarına inanıyorum. Bunlar mutasyona uğramış, sapık insanlardır. Bu görüş inanın Darwin teorisinden  daha  güçlü ve bilimseldir. […]”
trafiksuçu

Tartışma

Vahdet’te; “Afrika’da yaşayan şempanzeler lanetlenmiş Yahudiler” Antisemitlemesi” için bir yanıt

 1. Adama yazdim :

  Darwin Yahudi degildi. Westminster Abbey’de gomuludur.

  Shempanzede kromozom sayisi 48, Insanda 46 – ayni degil.

  Adam doktor ise zooloji dersini hatirlamiyor veya bir lafi soylemeden once arastirmasini bilmiyor.

  Ustelik eski milletvekili ve MHP’nin baskanligina ady imis !

  Selamlar

  Selim Amado

  Posted by Selim Amado | 1 Şubat 2016, 8:44 pm

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: