>
you're reading...
Ajans, OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

Kutlu Doğum Coşkusu: “Ülkemizi karıştıran insanların perde arkasındaki aktörleri Yahudilerdir”!

antalyada-kutlu-dogum-coskusu511“Peygamber Sevdalıları Platformu” tarafından, dört tarafında kadın ve erkekler için  ayrı giriş noktaları oluşturulan Antalya Kepez Arena miting alanınında düzenlenen Kutlu Doğum etkiniğinde konuşan İTTİHAD üyesi Molla Nizamettin Yaçin “Bugün o Yahudilerin torunları da aynen ataları gibi yeryüzünün fitneleridir” dedi ve şunları ekledi: Allah Resulü Medine’ye vardığında öyle bir kardeşlik tesis etti ki, Yahudilerin bütün oyunlarını boşa çıkardı. Ve bundan dolayı Yahudiler Hz. Peygambere düşman kesildiler ve müşriklerle birleşip Hendek savaşını başlattılar. Bugün o Yahudilerin torunları da aynen ataları gibi yeryüzünün fitneleridir. Bugün İslam ülkelerini ve ülkemizi karıştıran ve insanların kanlarının dökülmesine sebep olan, perde arkasındaki aktörler yine Yahudilerdir. Yine Amerika’dır ve Rusya’dır. Allah’ın laneti onların üzerine olsun. Ama Peygamber Sevdalıları meydanlarda tevhit birlik-icin-yasarsak-allah-yardimini-gonderecektir48bayraklarını dalgalandırarak Müslümanların birlik ve beraberliklerini sağlayacak, Yahudi ve Hristiyanların hesaplarını boşa çıkaracaktır inşallah.” şeklinde konuştu.
Yine “Peygamber Sevdalıları Platformu” tarafından Diyarbakır Newroz miting alanında düzenlenen Kutlu Doğum etkinliğinde; “Yahudiler tarafından, Müslümanlar arasında birlik beraberlik ve vahdetin oluşmaması için aralarına tefrika konulduğunu” ifade eden, Âlimler ve Medreseler Birliği (İttihat’ul-Ulema)” Başkanı Molla Enver Kılıçarslan, şöyle devam etti: Beş milyonluk İsrail maalesef tüm İslam âlemine hükmediyor. Bütün Batı, Hıristiyan ve hatta Komünistler ile Yahudiler Müslümanların mal ve mülkiyetlerine el koyarak yemelerine rağmen Müslümanlar arasında birlik beraberliği sağlamış değildirler. Eğer biz Kur’an-ı Kerim ve Hz. Muhammed’in Sünneti’nin gölgesinde ve bunlara tabi olacak şekilde kardeşlik ve elini uzatırsak vallahi sayıca ne kadar az da olsan Allah dünyanın hâkimiyetini Müslümanlara verecektir. Resullullah’ın etrafında; birleşen; mazlumlar, fakirler ve köleler İran, Bizans, Uzakdoğu ve ta Avrupa’nın bir kısmını feth etmeleri gibi. Bugün Müslümanlar hem sayıca çok olmasına hem de zengin olmasına rağmen malesef zelil bir hayata sahiptir. Yahudiler, Hıristiyanlar ile Müslümanlar arasında düşmanlığı körüklediler ve aralarına fitne ateşini yaydılar. Bununla da yetinmediler, Müslümanların yerüstü ve yer altı zenginliklerine el koydular.“.
Batılı ülkelerin “PKK’ye destek vererek Kürt halkını Kur’an ve sünnetten uzaklaştırmak istediğine” dikkat çeken Kılıçarslan, “Kemalizm bize ‘huzur’ getireceğini söylüyordu biz bugüne kadar huzur görmedik bu millet yüz yıl Kemalizm’i denedi Marksizm ve Leninizm’i denemesin. Bunlardan Müslümanlara hayır gelmez.” ifadelerini kullandı.
KD2016

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: