>
you're reading...
Ajans, OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

Yozgat’tan Garip Beyanlar: “Almanya ile ilgili her şeyde Yahudi özlü sabun kokusu geliyor”…

GürhanGürsesYozgatYozgat YeniGün gazetesi 13 Haziran 2016 baskısında Gürhan Gürses imzalı, Yahudi özlü sabun fabrikaları başlıklı garip bir makale yayımladı. Alman Parlamentosu’ndan geçen ‘Ermeni Soykırımı‘ tasarısını eleştiren, şoven milliyetçi üslupta kaleme alınan yazı, Holokost vahşetini detaylayarak, kurbanların anısından çok, Batı Düşmanlığına zemin yaratacak malzeme olarak işleniyor. Alıntılar:
Yahudileri öldüren Almanlar, onların kemiklerinden sabun yapıyorlarmış ve bir rivayete göre Hitler’de bu sabunlarla banyo yapıyormuş.Yahudi özlü Alman sanayisi bugün dünyanın en büyük devlerinden. Ama dünü ceset kokuyor. Bir de utanmadan kalkmış bizleri soykırımla suçluyorlar. Dünyanın en komik fıkrası olsa gerek bu! Almanya’nın kalkınması, gelişmesi; Yahudilere  işkence edilmesi, onların  kobay olarak kullanılması ve yakılması üzerinden olduğu için Almanya ile ilgili her şeyde Yahudi özlü sabun kokusu geliyor.Yüreğiniz elveriyorsa Alman sabunuyla yıkanırsınız, Alman havasıyla soluklanırsınız. Derler ki 100 km öteden bile yanmış insan kokarmış fabrikalar! Ruhu Yahudi özlü sabun kokan Almanya! Ürünleri yanmış insan kokan Almanya!  İstersen biraz kolonya verelim açılman için! Sendeki bu rezil hülya korkunç bir rüya! Dostuz ve müttefikiz güya![….]
Dünyanın en kısa fıkrası: “Almanya, Türkiye’yi soykırımla suçluyor.”  Çok güldüm çok, bunu söyleyen milyonlarca Yahudi’yi ve Çingene’yi öldüren Almanya! Bari bunu en günahsız olan ülke söylesin! Var mı acaba? “Çalışmak özgür kılar” yazıyor çoğu Nazi kampının üzerinde. Öldürmeyip aç bırakarak çalıştırdıkları Yahudiler… Kaburgaları sayılıyormuş açlıktan Yahudilerin. Özgür kılacaktı ya Almanya onları, yalanmış meğer hepsini ölü kılmış. Bugün de özgür kılınan Irak’a bakın, Afganistan’a, Suriye’ye… Uçaklardan atılan bombalar onlara en büyük hediye.[…] Batı seri katildir ve bu seri cinayetlerin mağdurları da Doğudaki halklardır. Batı canidir ve bu caniliği uygulama sahası da Doğudur. Batı vampirdir ve vampirliğini doyurmak için de  dolaştığı yer Doğudur.
Ey Almanya,  biraz soluklan ya! Döktüğün okyanuslarca kan boğacak seni… Aldığın milyonlarca can sorgulayacak seni. Yaktığın onca can kül edecek seni. Ve zehirlediğin onca insan günü gelecek  zehirleyecek geleceğini. Rüyana girecekler, uykunu çalacaklar.Hayal göreceksin ve şuursuzca suçlayacaksın bizleri. Bir nevi günah çıkartmak isteyeceksin ama üzerine sinen yanık insan kokusu sonsuza değin gelecek seninle. Yaptığın soykırımda tek kalmamak için başka bir ülkeyi de karalamaya çalışacaksın ama bunu yemeyecek bu ülke.
Ey Almanya, sen de yalanmışsın ya! Yahudi özlü sabunlarınla cinayet kokuyorsun. Ruhuna işlemiş yanık insan kokusuyla aslında cehennem oluyorsun. Bizden korkuyorsun ve korktuğun şey başına gelecek. Türkiye eski Türkiye değil. Attığın çamurlar yüzüne maske olacak ve sıyıracak yüzündeki insani maskeyi ve çıkaracak vahşiliğini.
Ülkeyi yönetenlere sesleniyorum buradan: Açın sınırlarımızı bozun şu soykırımcıların sinirlerini. Aksın milyonlarca göçmen Avrupa’ya. Görelim Batının insanlığını. Siz kayıp on binlerce Suriyeli çocuktan haber verin bizlere bir zahmet. Sizin insanlığınızın skalasını görsün bütün dünya. Sizi okyanusların suyu bile temizleyemez. Ruhunuza işlenmiş olan gaz, sabun ve yanık kokusu kıyamete dek yaşayacak sizinle.” Gürhan Gürses, “Yahudi özlü sabun fabrikaları”

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: