>
you're reading...
Ajans, OHA, Ortadoğu Haber Ajansı

Vefa’nın Yobazası: “Hristiyanlar’ın ve Yahudiler’in, Türkiye’deki siyasi partileri”…

11022019milatSeçim kampanyası AHaber‘den iyice havalandı, Milat gazetesine tamamen uçtu, yobazlıklardan sıçrayıp, hokkabazlıklar gevezeliklerine ulaştı. Hamdolsun dini bilginlikleri “imam bayıldı” lezzetinde, sözleri Kaf Dağı enginliklerinde, makale makaralatanlardan, Erkan Tan ve de Muhammed Özkılınç üstadlar ses duvarını bir kaşık havası tıklamasıyla aştı, herkes şaştı. Milat’ta Muhammed Özkılınç gayet net beyan etti: “İslam’dan başka bir din min yok”!. Tereddüt mü ettiniz? Buyrun
“[…] İbrahim (as) in dini de Musa (as) nın dini de İsa (as) nın dinide İslam’dır. Yahudilik ve Hristiyanlık ise, ahbr11022019ehli kitabın Tevrat ve incilin asıllarını tahrif ettikten sonra kendilerine taktıkları sıfatlardır. Kur’an-ı kerim de geçen Yahudilik ve Hristiyanlık ifadeleri de bu manadadır. Yoksa Allah (cc) Musa (as) ya Yahudilik, İsa (as) ya da Hristiyanlık diye bir din göndermiş değildir.[…]” Üstad Erkan Tan ise Belediye Seçimleri yaklaştıkça ortaya çıkan dehşet yaratan manzarayı gözler önüne seriyor:
BU seçimlere, Haçlı Hristiyanlar’ın ve Siyonist Yahudiler’in, Türkiye’deki siyasi partileri de giriyor. Bu nedenle, bu seçim ve her seçim, aslında bir beka meselesidir. Düşmanlarımıza hizmet eden içimizdeki hainler, 100 yıldır demokrasi adı altında kurdukları siyasi partiler ile seçimlere giriyorlar. Yani; isimleri, yöneticileri, görüntüleri bizden gibi ama ruhları Batı’ya kul köle olmuş siyasi kuruluşlar.
Hedefleri, yerel seçimlerde Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi zayıflatmak; genel seçimlerde de tümden yıkmak…[…]”
Eğer bu bilginlerin sözlerinin derinliğine erişmekte zorluk çekenler varsa, Muhammed Özkılınç bir sıva daha çekmek özeni göstererek iyice betonlaştırmış:
“[…] Yani İbrahim (as) in dini de Musa (as) nın dini de İsa (as) nın dinide İslam’dır. Yahudilik ve Hristiyanlık ise, ehli kitabın Tevrat ve incilin asıllarını tahrif ettikten sonra kendilerine taktıkları sıfatlardır. Kur’an-ı kerim de geçen Yahudilik ve Hristiyanlık ifadeleri de bu manadadır. Yoksa Allah (cc) Musa (as) ya Yahudilik, İsa (as) ya da Hristiyanlık diye bir din göndermiş değildir. Dolayısıyla “Dinler arası diyalog” “semavî dinler” “İbrahimî dinler” gibi ifadelerdeki çoğul takıları Allah (cc)’ın birden fazla din indirdiği izlenimi veriyor ki; buna inanmak imanı yok edebilecek tehlikededir.[…]”  Hâlâ anlamayanlar varsa bir zahmet Milat’a abone olsunlar. Malumualiniz bir Milat’tan Önce MÖ ve bir Milat’tan Sonra MS olduğu biliniyor.
110220190903590642134.jpg

 

Yorumunuz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Stats

%d blogcu bunu beğendi: